E-BOOK „INTROWERTYK W SIECI” + E-BOOK „INTROWERTYK W BIZNESIE ONLINE”

Pakiet e-booków skierowany do wszystkich introwertyków, którzy zastanawiają się czy sieć to miejsce dla nich. Zarówno jeśli chodzi o dzielenie się tutaj swoją pasją, jak i rozpoczęcie swojego biznesu.

KUPUJĘ PAKIET

Dla kogo?

 • Introwertyk w sieci

 • dla introwertyków zainteresowanych pokazywaniem swoich pasji w sieci.

 • dla introwertyków chcących poznać swoje mocne i słabe strony.

 • dla introwertyków szukających równowagi. między byciem online, a offline.

 • dla introwertyków zastanawiających się czy internet jest dla nich odpowiednim miejscem.

 • dla ekstrawertyków, którzy chcą lepiej zrozumieć bliskich sobie introwertyków.

 • dla wszystkich, których interesują ludzkie temperamenty.

 • Introwertyk w biznesie online

 • dla tych co przeczytali „Introwertyka w sieci”

 • dla introwertyków chcących założyć swój własny biznes online.

 • dla introwertyków mających swój biznes online, ale chcących go rozwijać na swoich zasadach.

 • dla introwertyków prowadzących biznes w sieci, ale którzy czują, że internet zaczyna ich przytłaczać.

 • dla introwertyków chcących poznać swoje mocne strony, które mogą wykorzystać w biznesie online.

 • dla introwertyków chcących zrozumieć wyzwania, które stoją przed nimi w biznesie online.

Chcę zestaw e-booków!

Introwertyk w sieci

Ta publikacja powstała z myślą o wszystkich introwertykach, którzy dzielą się w sieci swoją wiedzą, pasją, umiejętnościami, ale jeszcze na tym nie zarabiają. Skierowana jest zarówno do osób, którym to wystarcza, jak i do tych, którzy w przyszłości myślą o zmonetyzowaniu swoich działań.

W tym e-booku tłumaczę czym jest introwertyzm, jakie są fałszywe wyobrażenia na temat introwertyków oraz czy sieć to dobre miejsce dla osób „intro”. Jeden rozdział poświęcam samemu internetowi. Skupiając się na blaskach i cieniach sieci, ale przybliżając też moją internetową historię.

Dodatkowo omawiam co ułatwia, a co utrudnia introwertykom poruszanie się po sieci, a także zdradzam moje triki, jak zachować higienę social-mediową i po co sięgać, gdy czujemy się przytłoczeni nadmiarem bodźców ze świata online.

BONUS

Wisienka na torcie: w e-booku znajdziesz wywiad z Eweliną Wojciechowską, psycholożką interesującą się mediami społecznościowymi i ich wpływem na nas, użytkowników konkretnych aplikacji. Ewelina oprócz tego, że zawodowo interesuje się mediami społecznościowymi, sama jest też aktywnym użytkownikiem Instagrama. Rozmawiamy o tym, jak zachować równowagę w sieci oraz jak odnaleźć radość i spokój tworząc w internecie.

introwertycy
Kupuję e-booka „Introwertyk w sieci”

Introwertyk w biznesie online

Ten e-book jest kontynuacją książki „Introwertyk w sieci”.

Skierowany jest do osób, które chcą założyć swój biznes online, ale obawiają się, czy poradzą sobie, będąc introwertykami. To także e-book dla tych, którzy już działają w biznesie sieciowym, ale czują zmęczenie i przytłoczenie tą formą działalności.

W tej publikacji opowiadam o pierwszej pracy introwertyka, a także analizuję, czy istnieje idealna praca dla „intro”, z uwzględnieniem pracy na samodzielnymi stanowisku, pracy zespołowej i założeniem własnej działalności. Opowiadam o mocnych i słabych stronach introwertyków, które trzeba wziąć pod uwagę chcąc działać w biznesie online, a także omawiam szanse i wyzwania, jakie stoją przed „intro” w tym temacie. Dzielę się też moimi sposobami na zachowanie higieny w pracy online.

BONUS

Na końcu e-booka znajdziesz wywiad z Martą Ostrowską. Fotografką i założycielką bloga Polish Jungle, który zrzesza tysiące miłośników roślin domowych. Z Martą rozmawiamy o pracy w sieci, zarabianiu na tym z punktu widzenia introwertyczki, zdradzając kulisy takiej działalności.

Kupuję e-booka „Introwertyk w biznesie online”

Jestem Daga i w sieci działam już ponad 7 lat! 

W 2015 roku założyłam bloga i po dwóch miesiącach zaczęłam zarabiać na nim pierwsze pieniądze. Założyłam Instagrama, Facebooka i Twittera. Dzisiaj prowadzę też Tik-Toka i mam swój podcast. 2 lata temu powołałam do życia markę biżuteryjną Kamma Nature – i poprzez sieć sprzedaje swoje rękodzieło wykonane z kamieni naturalnych. Internet przez te wszystkie lata postawił przede mną wiele wyzwań i nie raz wystawiał moją introwertyczną naturę na próbę.  Dzisiaj z sukcesem wiem jak prowadzić biznes oparty na działaniu w sieci – z zachowaniem swojej „intro” natury.

I tym doświadczeniem dzielę się z Tobą w moich e-bookach. :)

Kilka słów od innych

Konkretny, rzeczowy, inspirujący i bardzo prawdziwy. Ukazujący prawdę o byciu introwertykiem. Dagmara na podstawie wieloletnich działań w sieci, zbiera wszystkie informacje, przekazując je w przystępny sposób. Udowadnia, że można zdobywać świat nie tylko będąc głośnym i przebojowym, ale również przez swoją delikatność i bogate życie wewnętrzne. Chciałabym przeczytać tego e-booka, jako młoda osoba, której inni powtarzali, że ma być bardziej pewna siebie, wiedzieć czego chce i umieć wyróżnić się w tłumie.

Ten e-book udowadnia, że bycie introwertykiem może być piękne i wartościowe, a wskazówki w nim zawarte są tak uniwersalne, że nawet osoby nie będące introwertykami, wiele z niego wyciągną. Jednym słowem – pozycja obowiązkowa dla wszystkich działających w sieci i nie tylko.

Ewelina, @miej_odwage_marzyc

E-booka połknęłam, przysięgam. Skradł moje serce od samej okładki, a potem było jeszcze lepiej. Daga opiera się w dużej mierze na swoich doświadczeniach z introwersją, dzięki czemu e-book ma bardzo osobisty wydźwięk, ale jest przy tym poparty wieloma cytatami z innych publikacji i badań. E-book pozwala na głębsze poznanie siebie, sprawdzenie do której strony jest nam bliżej (ekstrawertyka czy introwertyka?). Pokazuje również zalety i wady bycia jedną i druga stroną, a także daje wskazówki „na przetrwanie:”.

To, co mnie urzekło to piękne cytaty znanych osób, które w swoisty sposób robiły klamrę rozdziałom, a także użycie w e-booku wypowiedzi obserwatorów Dagi. E-book będzie idealny dla każdego: w końcu jedni z nas są introwertykami, a reszta w swoim otoczeniu ma introwertyków.

Kamila, @kamila.kuchnicka
Biorę!