10 lat temu sama byłam w miejscu, w którym pytałam wszystkich o radę, nie mając zaufania do swojej wewnętrznej mądrości. Czułam się jak w kołowrotku – aż w pewnym momencie powiedziałam „STOP, dłużej tak nie mogę.” I zaczęłam swoją przemianę.

Wszystkie metody, które mi pomogły, stosuję w spotkaniach 1:1. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i w trakcie spotkań kieruję się intuicją.

Hej!

Nazywam się Dagmara Sobczak. Z wykształcenia jestem dyplomowanym coachem oraz socjologiem zasobów ludzkich i karier zawodowych. Czytam też Kroniki Akaszy.

Dodatkowo jestem właścicielką platformy Kamma Nature, gdzie znajdziesz tworzoną przeze mnie biżuterię intuicyjną, która może być Twoim dodatkowym wsparciem na drodze do samorozwoju.

Z kim pracuję?

Moi klienci to osoby, które stoją w miejscu. Widzą morze możliwości, ale nie mogą podjąć żadnej konkretnej decyzji. Czują się tym zmęczeni i mają poczucie przebodźcowania. Szukają życiowej równowagi między życiem osobistym, a pracą.

Jeśli:

  • nie wiesz jaką drogą iść,
  • nie czujesz się spełniona zawodowo i prywatnie,
  • potrzebujesz wsparcia, by ruszyć do przodu,
  • ważne jest dla Ciebie połączenie duchowości ze strategią.

Jesteś w dobrym miejscu. <3

Ze mną:
· Znajdziesz odpowiedzi na pytania, które Cię dręczą.
· Lepiej siebie poznasz i zrozumiesz.
· Zaufasz sobie.
· Obejmiesz odpowiedzialność za swoje decyzje.
· Osiągniesz spokój i dobrostan.
· Poczujesz ulgę.

Jak wygląda sesja?

Spotykamy się na godzinne spotkanie, podczas którego:

  1. Zadam Ci pogłębione pytania, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć omawiany problem.
  2. Zaproponuje Ci narzędzia, które działają! Bardzo lubię pracować z wizualizacjami.
  3. W sesjach ważne są dla mnie też aspekty duchowe. Często pracuję z kartami (co powiesz na intuicyjne wylosowanie karty na koniec naszej sesji?).
Zapisuję się na sesję

Darmowa konsultacja

20 minutowa darmowa sesja wstępna, na której odpowiem na Twoje pytania dotyczące coachingu i pracy ze mną.

To czas dla nas byśmy mogły lepiej się poznać i zobaczyć, czy nasze energię pasują do siebie i chcemy w tę podróż iść razem. :)

Zapisuję się na sesję wstępną

Indywidualna sesja coachingowa

200 zł

Zapisuję się

Pakiet 5 sesji indywidualnych

900 zł

Zapisuję się

Każda sesja indywidualna trwa około godziny.

Na początek częstotliwość spotkań, którą proponuje to raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie. Jednak w zależności od okoliczności, ustalamy to razem, by spotkania były dla Ciebie jak najbardziej efektywne, możliwe czasowo do zrealizowania i po prostu przyjemne. :)

Gdzie możemy się spotkać?

Sesje online

Niezależnie skąd jesteś, nawet z drugiego końca świata możesz skorzystać ze spotkania ze mną. Spotkajmy się na video rozmowie.

Sesje w naturze

Masz dość siedzenia w zamkniętym pomieszczeniu? Proponuję Ci sesję w Łodzi na świeżym powietrzu! Kocyk w parku? Spacer po mieście? Spotkanie na ławeczce? Jestem otwarta na sesje w przestrzeni miejskiej.

Sesje w gabinecie w Łodzi

Wkrótce więcej informacji

Co mówią moi klienci?

Wybrałam Dagmarę jako swojego coacha i jestem zachwycona tą decyzją. Od samego początku czułam, jakie ciepło i dobro bije z niej. Jej energia jest niesamowicie pozytywna i inspirująca. Dzięki niej odczuwam spokój i pewność siebie, które są niezwykle ważne podczas rozwoju osobistego. Dagmara jest nie tylko kompetentna, ale także empatyczna i troskliwa. Zawsze słucha mnie uważnie i bez osądzania, co daje mi ogromne poczucie komfortu i zaufania. Jej umiejętność zrozumienia moich potrzeb i celów jest nieoceniona. Czuję od niej niesamowite wsparcie.

Monika

W sesjach z Tobą uwielbiam spokój, łagodność, przestrzeń, którą robisz. Pytania, które tak doskonale pozwalają się przyjrzeć danemu tematowi z innej perspektywy i rozjaśniają to, o co mi chodzi - bo już samo to pozwala ruszyć dalej. Wielka wdzięczność za te sesje i Twoją wspierającą, spokojną energię. Łagodność i spokój to dwa słowa, które pierwsze przychodzą mi na Twój temat. No i uważność. 

Ania

Dagmara w czasie sesji potrafi stworzyć niesamowitą atmosferę pełną spokoju, bezpieczeństwa i wsparcia. Swoją uważnością i wrażliwością kruszy mur, który staramy się budować w obronie przed usłyszeniem prawdy. Po sesji z Dagmarą czułam się lżejsza, jakby ściągnięto ze mnie wielki ciężar. Poczułam też, że zmiany, które chcę dokonać - są dużo łatwiejsze do zrealizowania niż mi się wydawało. Bardzo polecam sesje z Dagą.

Asia

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź, bo może jest tu odpowiedź na to, o co chcesz zapytać. :)

Tak naprawdę z każdym, który osadzony jest w tu i teraz, albo w Twojej przyszłości. Coś Ci aktualnie doskwiera? A może wszystko jest OK, ale chcesz od życia więcej?

Jeśli tak coaching jest dla Ciebie idealną formą rozwoju!

Oczywiście. Jeżeli potrzebujesz fakturę VAT podaj mi po prostu wcześniej swój NIP.

Każdy się nadaje. Jeżeli tylko potrzebujesz jakiejś zmiany i jest w Tobie determinacja i gotowość na to, by zanurzyć się w sobie – coaching jest dla Ciebie. 

Zadbaj o bezpieczne, ulubione miejsce, by nikt Ci nie przeszkadzał (jeśli sesja ma się odbyć online). Warto mieć ze sobą coś do picia i coś do notowania. Przed sesją wyślę Ci formularz z pytaniami, na które odpowiedź chciałabym otrzymać jeszcze przed naszym spotkaniem. 

Nie ma na to jednej dobrej odpowiedzi. Możesz skorzystać z jednej sesji, albo zdecydować się na regularną pracę przez kilka miesięcy. Dużo zależy od tego z jakim tematem przychodzisz i ile czasu poświęcasz na rozwój własny w przerwach między sesjami.

Zapisz się na spotkanie ze mną:

Jeśli czujesz się zaintrygowana/y, chcesz dowiedzieć się więcej, masz dodatkowe pytania dotyczące coachingu, pracy ze mną, czy moich produktów, napisz do mnie. A może po prostu chcesz sprawdzić czy wibrujemy na tych samych częstotliwościach? Pod mailem jestem dla Ciebie.

Mail: kontakt@dagmarasobczak.pl