search
Blog2021-09-10T15:31:35+02:00

Polecane miejsce

Mój podcast „W głąb siebie”

Psychoterapia. Samoświadomość. Odkrywanie siebie. Zaglądanie w głąb siebie. Medytacja. Relaks. Spokój. I więcej tematów, które sama przerabiam i które pozwolą Ci lepiej zrozumieć siebie.

Dowiedz się więcej

Przepływ – moje słowo na 2022 rok

Przepływ – moje słowo na 2022 rok wybrane!


Jeśli jesteś ze mną od niedawna pewnie jeszcze nie wiesz, że od kilku lat na nowy rok zawsze ustanawiam sobie słowo przewodnie. To takie słowo, dzięki któremu trzymam rok w ryzach. Słowo to przypomina mi co jest dla mnie ważne, nad czym […]

Domowa pielęgnacja ciała i twarzy

Bardzo długo miałam dość zaburzoną relację z pielęgnacją swojej skóry. Nigdy nie byłam kobietą, która chciała być na bieżąco z nowinkami kosmetycznymi, która miała swoje ulubione kosmetyki i szukała ciekawych rozwiązań.

Raczej korzystałam z tego, co miałam pod ręką i to też nieregularnie. Czy dzisiaj coś się zmieniło?


Na pewno dużo […]

Dlaczego warto robić roczne podsumowanie?

Nie wszyscy lubią robić coroczne podsumowanie, stawiać nowe cele i w ogóle poświęcać czas na analizy. Może to negatywne doświadczenia wyniesione z pracy, może osobiste wspomnienia, które kojarzą się z postanowieniami noworocznymi, o których zapomina się już w drugim tygodniu stycznia. Nie ważne. Można to zmienić.

Ja osobiście kocham podsumowania! I […]

Metamorfoza salonu z Gallerix

Uwielbiam zmiany w mieszkaniu. Czasem to przestawianie mebli, czasem przemalowywanie ścian, a nieraz jedynie zmiana dodatków. Piszę „jedynie”, choć tak naprawdę za pomocą tych dodatków można całkowicie odmienić każdy pokój.


Ostatnio miałam okazję zrobić metamorfozę mojego salonu z plakatami od Gallerix. Zdecydowałam się przy okazji na zmianę […]

Przerwy od sieci – dni offline

Świat się zmienia. Tak szybko się zmienia, że mam poczucie, iż nawet moja mama nie zrozumiałaby problemów, z jakimi zmaga się umysł człowieka z pokolenia nowoczesnych technologii.


Ja urodziłam się, zanim jeszcze Internet był powszechnie dostępny. Dorastałam będąc świadkiem jak rodzi i pojawia się w domach, […]

Filozofia dla zabieganych – recenzja książki

„Równość jest największym kłamstwem, jakim się wzajemnie karmimy. Świętoszkowym tonem twierdzimy, że traktujemy wszystkich tak samo albo, że wszyscy są równi, jednak niemal codziennie dyskryminujemy i dajemy wyraz naszym uprzedzeniom.

Co gorsza, nawet nie widzimy w tym nic złego”.

„Filozofia dla zabieganych” Jonny Thomson


Książka „Filozofia dla zabieganych. Mała książeczka […]

Go to Top