search
Blog2021-09-10T15:31:35+02:00

Polecane miejsce

Mój podcast „W głąb siebie”

Psychoterapia. Samoświadomość. Odkrywanie siebie. Zaglądanie w głąb siebie. Medytacja. Relaks. Spokój. I więcej tematów, które sama przerabiam i które pozwolą Ci lepiej zrozumieć siebie.

Dowiedz się więcej

Sposoby na jesienne wieczory

Nie wiesz, co ze sobą począć, kiedy wieczór długi, szaro-bury, jesienny, a może i zimowy? Ja mam swoje sprawdzone sposoby na to, by cieszyć się tymi długimi wieczorami i czerpać z nich całymi garściami.

Może któryś z nich zainspiruje Cię do spróbowania czegoś nowego. :)


Moje sposoby na jesienne […]

Czy introwertycy są nudni?

Czy powiedziałbyś, że introwertycy są nudni? A jeśli tak, to dlaczego? Biorę dziś ten temat na tapet, sprawdzając, czy introwertyk może wieść życie ciekawe, fascynujące i pełne przygód.


Jak odbierasz ten tytuł, w dużej mierze zależy od tego, jakie masz zdanie o introwertykach i jak wiele szkodliwych mitów na temat […]

Otwierasz się, czy zamykasz?

W tym roku wyraźnie przyszło do mnie rozróżnienie w procesie samopoznania na otwieranie i zamykanie się. Bowiem na oba te sposoby można poznać siebie. W jaki sposób? Za chwilę Ci o tym opowiem.


Dróg do samopoznania jest wiele. Czy któraś jest lepsza od innej, w dużej mierze zależy od Ciebie […]

Co zabrać na festiwal?

Od kilku lat regularnie jeżdżę pod namioty na Festiwal Wibracje (w tym także raz na Festiwal Pol’and’Rock) i przez te lata stworzyłam swoją listę rzeczy niezbędnych, które koniecznie trzeba zabrać na festiwal.

Obok rzeczy niezbędnych, stworzyłam też listę rzeczy dodatkowych, bez których można się obejść, ale festiwal z […]

Tytuł

Przejdź do góry