search
Blog2021-09-10T15:31:35+02:00

Polecane miejsce

Mój podcast „W głąb siebie”

Psychoterapia. Samoświadomość. Odkrywanie siebie. Zaglądanie w głąb siebie. Medytacja. Relaks. Spokój. I więcej tematów, które sama przerabiam i które pozwolą Ci lepiej zrozumieć siebie.

Dowiedz się więcej

Olejki eteryczne – moc aromaterapii

Musiał przyjść ten dzień, w którym opowiem Wam więcej o stosowaniu przeze mnie olejków eterycznych. To moje odkrycie już od kilku lat, ale mam wrażenie, że w tym roku pogłębiło się jeszcze bardziej i odkrywam je poniekąd na nowo.

Olejki eteryczne stały się moim codziennym antidotum na wiele dolegliwości. Jak je […]

Codzienne nawyki pozwalające zadbać o komfort psychiczny

Komfort psychiczny. Inaczej wewnętrzna harmonia, spokój, pogoda ducha, rozluźnienie, swoboda, równowaga. Przez ostatnie lata moim życiowym celem (jeśli można to tak nazwać) jest doświadczenie spokoju jak najczęściej się da.

Wiem, że życie jest nieobliczalne, nie wszystko da się zaplanować i każdego dnia czymś nas zaskakuje, dając cały wachlarz emocji do przeżycia, […]

Różnorodność wpisana w DNA

Tak naprawdę przez całe swoje życie możemy przechodzić przemianę. Zmieniać się mogą nasze wartości, cele, potrzeby, plany na przyszłość – i to jest jak najbardziej w porządku. To jest normalne. Tyle że nie zawsze łatwo nam to przychodzi.


Czasami boimy się porzucić to, czego tak kurczowo […]

Smaczne roślinne zamienniki mięsa

W tym tekście znajdziesz smaczne roślinne zamienniki mięsa. Jeśli chcesz ograniczyć mięso w swojej diecie, dobrze trafiłeś! :)


Szczerze powiedziawszy, nie jestem wielką fanką zamienników mięsa. Zamienników mięsa, czyli produktów roślinnych, które mają nam przybliżyć smak mięsa. I mówię to ja, osoba, która kiedyś lubiła mięsne […]

Kawa i jej społeczny wymiar

Kawa to dzisiaj nie tylko napój, który spożywa się dla smaku, czy w celu podniesienia swojej energii. Kawa stała się symbolem. Dzisiejszy wpis będzie traktował właśnie o jej społecznych aspektach, a na koniec przedstawię Wam firmę związaną ze światem kawy, która słynie z nieszablonowej obsługi klienta.


Go to Top