Inspiracja jest zarówno we mnie jak i w Tobie. Każdego dnia możemy dzielić się nią ze światem.

Jestem Daga, dziewczyna z miasta Łodzi, która w 2022 roku kupiła wymarzoną działkę na wsi i w przyszłości planuje tam się przenieść.

Nie lubię etykietek i trudno mnie zaszufladkować. Kocham zwierzęta, rośliny, książki, taniec, jogę, a ostatnio pokochałam także boks. Żyję pełnią życia, pokazując w Internecie, że droga do samopoznania jest wyjątkowa, może być kręta, ale to właśnie dzięki rozpoznaniu się w sobie łatwiej nam na co dzień podejmować decyzje i po prostu kochać siebie.

Nieznajomość siebie utrudnia także szczęśliwe i świadome życie w zgodzie ze sobą. Moją misją tutaj jest pomoc Tobie w autorefleksji poprzez szeroko rozumiany samorozwój i próbowanie nowych rzeczy. Wszystko na luzie ze szczyptą poczucia humoru. :)

Jestem Daga, dziewczyna z miasta Łodzi. Każdy dzień zaczynam od połączenia się ze sobą podczas medytacji, a kończę na podziękowaniu za to, co mnie spotkało.

Kocham zwierzęta, rośliny, taniec i śpiewanie mantr. Od 4 lat prowadzę własną działalność online. W każdej wolnej chwili sięgam po książki. Nie zamykam się na jeden gatunek, bo w różnych momentach życia potrzebuję innych książek i daję ,w tym temacie, prowadzić się swojemu wewnętrznemu głosowi.

Zmęczona etykietkami, jakie sama sobie nadałam, zrzuciłam je. Jeśli i Ty czujesz ich ciężar, możesz je śmiało z siebie zdjąć i odetchnąć. Jesteś w dobrym miejscu.

Kamma Nature

Na co dzień zajmuję się tworzeniem biżuterii z kamieni naturalnych. Uwielbiam ich moc i bliskość. Jeżeli chcesz zobaczyć, co tak mnie w nich fascynuje i co powstaje spod moich rąk, zapraszam Cię do mojego magicznego miejsca.

Sklep

Obserwatorzy w liczbach

5741
3800
1160
710

Moje ulubione wpisy

+ mój produkt

Wpis #1

Jak zadbać o siebie w traumatycznej sytuacji?

E-booki o introwertykach

Kupuję

Wpis #2

Ty też nie mieścisz się w ramkach?

Projekty, których byłam częścią

Klasyka dla Smyka

Książki dla dzieci z domów dziecka i osródkow wychowawczych

Blogostrefa

Pierwsze czasopismo dla blogerów

Niepłodność vs blogerzy

Pod patronem magazynu CHCEMY BYĆ RODZICAMI