Samoświadomość to światło, które rzuca jasność na nasze wewnętrzne lęki, ograniczenia i potencjał. Kiedy odważymy się spojrzeć głęboko w siebie, możemy stawić czoła wyzwaniom i zmierzyć się z nimi z większą pewnością siebie.

Hej. Jestem Daga i pamiętam, jak jeszcze kilkanaście lat temu błądziłam nie mogąc usłyszeć swojego wewnętrznego głosu. Nie miałam 100% zaufania do siebie i swoich wyborów, a odpowiedzi na swoje pytania szukałam na zewnątrz. Odbijałam się wtedy od cudzych oczekiwań i poglądów, które były bardzo różne i które sprawiały, że miałam jeszcze większy mętlik w głowie. Wszędzie na około szukałam mentorów, nie mając pojęcia, że największym ekspertem od siebie jestem ja sama.

Z czasem jednak zaczęłam być bardziej czujna na to co dzieje się w moim sercu i w moim ciele podczas podejmowania decyzji. Okazało się, że z czasem coraz lepiej rozumiałam ten język i to, co ciało i serce chce mi powiedzieć.

Jestem Daga, dziewczyna z miasta Łodzi. Każdy dzień zaczynam od połączenia się ze sobą podczas medytacji, a kończę na podziękowaniu za to, co mnie spotkało.

Kocham zwierzęta, rośliny, taniec i śpiewanie mantr. Od 4 lat prowadzę własną działalność online. W każdej wolnej chwili sięgam po książki. Nie zamykam się na jeden gatunek, bo w różnych momentach życia potrzebuję innych książek i daję ,w tym temacie, prowadzić się swojemu wewnętrznemu głosowi.

Zmęczona etykietkami, jakie sama sobie nadałam, zrzuciłam je. Jeśli i Ty czujesz ich ciężar, możesz je śmiało z siebie zdjąć i odetchnąć. Jesteś w dobrym miejscu.

6 lat temu zmarła mi bardzo bliska osoba i cały świat runął mi w gruzach. To był punkt, w którym w piach obróciło się wszystko, łącznie ze mną, moimi wartościami, tym, czego od życia chcę. To był moment w którym poprosiłam o pomoc i przeszłam swój 2 letni proces psychoterapeutyczny. Dziś, z perspektywy czasu, widzę, że to runięcie było mi bardzo potrzebne i mogłam zbudować wszystko na nowo. Na mocnych fundamentach. Zbudować siebie i zbudować świat, w jakim chcę żyć. To był bardzo długi proces, który doprowadził mnie do tego miejsca, w którym teraz jestem.

Do miejsca, w którym z czystym sercem towarzyszę innym na tej niełatwej, ale uwierz mi, pięknej drodze w głąb siebie.

Prywatnie kocham zwierzęta, przebywanie wśród natury i medytacje. Jedną z moich nadrzędnych wartości w życiu jest spokój. Uwielbiam spędzać czas z moimi przyjaciółmi, zanurzać się w tematy duchowe, czytać książki, tańczyć. Stosunkowo niedawno odkryłam też dwie nowe pasje: sztuki walki i  zbieranie grzybów! :)

Od kilku lat tworzę też biżuterię z kamieni naturalnych, z intencją, z zachowaniem zasad i ochrony energii. Biżuteria, która powstaje spod moich rąk może być Twoim wsparciem na drodze samorozwoju.

Powiedz nad czym chcesz pracować, a ja dobiorę dla Ciebie idealny kamień. <3

Sklep z biżuterią

Samoświadomość to droga do autentycznego szczęścia.

Chcę to obudzić w Tobie.