Blogostrefa to nieustannie żywy projekt, przy którym pracują ludzie z krwi i kości. Ludzie, którzy na co dzień zajmują nie tylko czasopismem, ale także zupełnie innymi rzeczami.

Mimo wszystko – decydujemy się swój wolny czas poświęcać na pracę przy magazynie, bo wierzymy w niego i chcemy działać dla Blogosfery. :)

Nie chcemy stać w miejscu, dlatego podjęliśmy kilka zmian – część z nich, nadchodzi już z piątym numerem! :)


Kiedy otwierasz nowy projekt wiele rzeczy robisz przy pomocy przeczucia, jednak dopiero po czasie możesz dojrzeć, co się sprawdza, a co nie. Wtedy jest też najlepszy moment na posłuchanie głosu odbiorców. Tych, którzy czytają magazyn i mają swoje uwagi. Dziś wychodząc czytelnikom naprzeciw – zmieniamy się.

Jaki to będzie miało wpływ na Was? Przeczytacie w najnowszym wpisie na naszej stronie internetowej. Zapraszam!

Blogerskie spotkania – czy to ma sens?

Pamiętam, jak na samym początku przerażały mnie blogerskie spotkania i kiedyś na początku swojego blogowania powiedziałam mojemu Bartkowi: Co Ty, nigdy nie pójdę na takie spotkanie! Byłam pewna, że nie dam rady przełamać się i że to nie jest dla mnie. Potem pojawiła się pierwsza okazja uczestniczenia w wydarzeniu, na które zostałam zaproszona osobiście przez organizatorów – i tak nieswojo było mi odmówić. Poszłam  wtedy pierwszy raz i przekonałam się, że to jednak jest warte tego całego zachodu! :)

Poznałam wiele wspaniałych osób, z którymi chciałam utrzymywać kontakt. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy – wtedy, dla początkującego blogera, wiele rzeczy wydawało się tak nieoczywistych i odkrywczych, że wychodziłam z głową i notesem pełnym wiedzy i pomysłów. Po kilku eventach, doskonale już wiedziałam, czego się po nich spodziewać, jak się do nich przygotować, co ze sobą zabrać, a na co nie zwracać uwagi.

Dlatego w 5 numerze Blogostrefy powstał tekst, który będzie mówił o tym jak przygotować się na blogerskie spotkanie i dlaczego warto brać w nich udział, kto z nich skorzysta, a kto może sobie darować. Mam nadzieję, że dzięki temu artykułowi rozjaśnię Wam nieco, o co w tych blogerskich spotkaniach chodzi i jak się na nich odnaleźć. :)Odpowiedzialność wobec zwierząt

5 numer jest dla mnie wyjątkowy,  także pod tym względem, że znajdę się na okładce tego numeru i to nie sama – z moją kochaną psiną. :) Dodatkowo porozmawiamy nieco o odpowiedzialności względem zwierząt. Wraz z zaproszonymi gośćmi – Weroniką z bloga Mavelo i Kasią z Podróże z psem, pokażemy Wam, że posiadanie zwierzaka nie tylko wiąże się z miłością i przyjemnościami, ale także z ogromną odpowiedzialnością i pracą.

W czasach instagrama, gdzie obserwujemy wiele pięknych zwierząt na zdjęciach i może nam się wydawać, że posiadanie zwierzaka jest słodkie i przyjemne – treści pokazujące prawdziwe życie z czworonogami – są potrzebne.

Nie martwcie się jednak, pięknych zdjęć dziewczyn ze swoimi towarzyszami też nie zabraknie. :)

Jak zawsze pod moimi skrzydłami znalazł się dział związany z gadżetami dla blogerów i tym razem opisałam w nim recenzję narzędzia LATER, który testowałam dla Was przez 2 miesiące. :) Later, to program, który ma pomóc w automatyzowaniu treści na Instagramie. Czy sprawdził się u mnie – dowiecie się w najnowszym numerze. :)

Moi współpracownicy

Do 5 numeru zaprosiłam 3 cudowne i mądre blogerki! Ania z bloga mama-sama podzieli się z Wami tekstem, w którym zdradza jak być świadomym rodzicem w sieci i jakich błędów nie popełniać. Daga z bloga foxintheforest to kobieta wulkan, która w jednym życiu zajmuje się pracą, podróżami, rozwijaniem pasji, takich jak: taniec, pole dance, cheerleadering, gotowanie i inne. Jak znajduje na to wszystko czas? Dla naszego czasopisma przygotowała artykuł o wielozadaniowości!

Natomiast Madzia z bloga lekka przesada pokaże Wam jak wiele funkcji pełni ubranie i udowodni, że moda ma niezpeczelny wpływ na całe nasze życie. Niektórzy z nas trakują ją po mocaszemu – jednak czy słusznie? :) Madzia w swoim tekście skupi się także na polskiej modzie – to tekst, który naprawdę może Wam otworzyć oczy na aspekt ubrań.Blogostrefa. Czasopismo dla blogerów

Tyle ode mnie, jeżeli chodzi o 5 numer.

Cieszy mnie niezmiernie, że coraz więcej osób czyta nasz magazyn i coraz więcej osób dzieli się swoimi spostrzeżeniami. Dzięki temu mamy poczucie, że idziemy w dobrą stronę, bo robimy to dla Was. 🙂

5 numer możecie zamawiać już w przedsprzedaży! :)


Tutaj możecie zakupić magazyn: Klik

Tutaj możecie poczytać, za darmo, artykuły z pierwszego numeru: Klik

Nasz fanpage: Klik

Nasz instagram: Klik

Poznaj mój podcast

„W głąb siebie” – Dagmara Sobczak

Przejdź do podcastu

Zostaw komentarz