Ja wiem. My kobiety jesteśmy wspaniałe, boskie, samowystarczalne i niezastąpione. Jednak czasem naprawdę warto zastanowić się nad facetem w swoim życiu. Chcecie wiedzieć dlaczego?


 

Miesiąc temu pisałam podobnego posta. 5 powodów, dla których warto mieć dziewczynę. Dziś będę zastanawiać się razem z Wami, dlaczego warto mieć chłopaka. Bo wiecie, ja wcale tak bardzo stronnicza nie jestem. ;)

  1. Facet to złota rączka- no kto jak kto, ale mężczyzna pierwszy zareaguje, kiedy coś w domu się popsuje. Jak jesteś posiadaczką rączek-psujek jak ja, to tym bardziej docenisz ten męski dar. Facet spróbuje naprawić dosłownie wszystko od złamanej szczotki do kibla po elektrykę. To nic, że przez najbliższy tydzień zostaniecie bez prądu- on w ten sposób dba o romantyzm w Waszej relacji. To nic, że drzwi od szafki nie dało się naprawić i teraz szafka świeci zawartością. To tylko subtelne zachęcanie Cie do zrobienia świątecznych porządków w środku. Pamiętaj, wszystko co robi, robi dla Ciebie.
  2. Facet to siła- nigdy nie będziesz miała takiej pary w ręce jaką ma facet. Słoik otworzy, kanapę przestawi, w pysk walnie. Wszystko zależne od nastroju i ilości alkoholu czekanego w lodówce.
  3. Z facetem zawsze będziesz bezpieczna- kto z Tobą wyjdzie wieczorem na spacer z psem, kiedy będzie już ciemno i straszno? A, że po drodze kupi sobie piwo na drogę, to inna sprawa. Kto Cię obroni przed strasznym pająkiem wydobywającym się zza szafy? a że sam piśnie na jego widok i ucieknie w poszukiwaniu rakiety do tenisa, w celach morderczych, to mało ważne. Zawsze możesz liczyć na silne ramie, które Cię przytuli, a że spod skrzydła wali, to…
  4. Mężczyźni są pomysłowi- z kim, jak nie z prawdziwym facetem spędzisz wesoło życie. Kto, jak nie on zaproponuje Ci piwo, pizze i mecz trzeci raz w tym tygodniu. Nie ważne, że dopiero środa. Tylko facet zabierze Cię na spontaniczną wycieczkę. Do Zakopanego. Na sylwestra. Jak co roku. ,Tylko on wpadnie na pomysł sobotniej mega imprezki u Was w domu, w której będziesz mogła się wykazać i którą Ty będziesz miała zaszczyt przygotować.  Na którą będą zaproszeni jego najlepsi kumple i PS4.
  5. Faceci statystycznie więcej zarabiają od kobiet- dla Ciebie oznacza to mniej więcej tyle, że statystycznie więcej będziesz miała do wydania na ciuchy i kosmetyki. Statystycznie bardziej też będziesz go kochała, przymykając oko na to, że on statystycznie więcej będzie przepijał, przehulał i wydawał na inne…panie.

Ale pamiętajcie też o jednym. Facet jest wyjątkowy, bo tylko on jest w stanie dać Wam największy skarb, jaki istnieje na tym świecie.

Dziecko.

Poznaj mój podcast

„W głąb siebie” – Dagmara Sobczak

Przejdź do podcastu

Zostaw komentarz