Mam nadzieję, że większość z Was kojarzy już magazyn, przy którym pracuję, czyli „Blogostrefa. Jedyne takie czasopismo dla blogerów”.

Jeżeli nie, wszystko możecie nadrobić tutaj. A ja zapraszam do zapowiedzi numeru trzeciego!


Numer pierwszy był ogromnym wyzwaniem i niewiadomą, jak zostanie przyjęty. Był także bezpłatny, aby dać wam możliwość sprawdzenia, czy forma i treści wam odpowiadają, są dla was przydatne i potrzebne. Było to z naszej strony danie wam szansy sprawdzenia jakości magazynu i niekupowania w przyszłości kota w worku.

Drugi numer był już bardziej dopieszczony i poprawiony. Posłuchaliśmy waszych rad i opinii i wypuściliśmy drugi numer w formie papierowej. Naprawdę pięknie wydany, z którego jestem niezmiernie dumna. :)

Co szykujemy w trzecim numerze? Sprawdźcie!

 

Czasopismo dla blogerów – nadchodzi 3 numer!

Trzeci numer zostanie przekazany w Wasze łapki na początku stycznia.

Wysyłka nastąpi najpóźniej 09.01.2018 i jeżeli wtedy chcecie otrzymać trzeci numer Blogostrefy, zamówienie należy złożyć najpóźniej do 3.01.2018.

Zamówienia złożone po tym czasie (mam na myśli wersję papierową magazynu, nie pdf) będą realizowane dopiero z czwartym numerem.

Dzisiaj zdradzę Wam tylko to, co ja dla Was szykuję w 3 numerze, a trochę tego jest.

Autorskie teksty

Jeżeli chodzi o teksty autorskie, możecie spodziewać się ode mnie dwóch potężnych artykułów.

Jeden będzie traktował o trudnej sztuce ustalania priorytetów. Myślę, że tekst przyda się na nowy rok i ułatwi zarządzanie swoim czasem i swoimi zadaniami.

Drugi tekst będzie mówił o wadach i zaletach prowadzenia multibiznesu (czyli firmy, która zajmuje się kilkoma różnymi rzeczami). Pokaże Wam różnice między tego rodzaju biznesem, a biznesem opartym na jednej działalności.

Podpowiem także, jak ubrać się na spotkanie networkingowe, żeby nie czuć się nieprzypasowanym do okoliczności. 

Działy w „Blogosferze”

Od początku istnienia czasopisma jestem odpowiedzialna za dwa działy.

Jeden z nich to „Niezbędnik blogera”, który mam przyjemność prowadzić od samego początku ze wspaniałą specjalistką od Social Mediów, Magdaleną Bek. To w tym dziale poznacie przydatne narzędzia i przedmioty dla blogera, ale i influencera.

Pod moją opieką jest także dział „Co w blogosferze piszczy”, w którym staram się przedstawiać Wam najciekawsze wydarzenia, akcje, czy wyzwania odbywające się w blogosferze. W trzecim numerze dowiecie się o dwóch nadchodzących spotkaniach.

Pod moim skrzydłem

Szykuję dla Was także dwa, bardzo mocne artykuły, w których wypowiadają się znani, lubiani blogowi eksperci.

Po pierwsze dowiecie się, dlaczego warto nagrywać Facebook Live’y i jak zacząć. Swoje rady przekażą Wam Artur Jabłoński, Ola Gościniak, Joanna Ceplin oraz Paula i Olga z językowo.

Drugi artykuł będzie dotyczył mojej ulubionej społecznościówki, którą jest Instagram. Jak stworzyć pięknego Instagrama opowiedzą dziewczyny z: ruderecenzuje, dom w kadrze, keep calm drink coffee, kate simple life oraz jeden mężczyzna prozipix. Przy okazji mam przyjemność poinformować, że właśnie ten tekst będzie artykułem numeru! :)


Co sądzicie o doborze treści do trzeciego numeru? Coś Was szczególnie zainteresowało? Może macie jakieś szczególne życzenia – o czym chcielibyście poczytać w kolejnych numerach? Czekam na komentarze!

 

19 grudnia tj. w poniedziałek, zapraszam Was na blog Katarzyny Grzebyk. Tym razem Kasia zdradzi, co szykuje dla Was w numerze trzecim. Nie przegapcie! :)


Tutaj możecie zakupić magazyn dla blogerów w przedsprzedaży: Klik

Tutaj możecie poczytać, za darmo, artykuły z pierwszego numeru: Klik

Nasz fanpage: Klik

Nasz instagram: Klik

Poznaj mój podcast

„W głąb siebie” – Dagmara Sobczak

Przejdź do podcastu

Zostaw komentarz