W tym roku planuję uczestniczyć w wielu blogowych (i nie tylko!) wydarzeniach. Sprawdźcie, gdzie będziecie mogli mnie spotkać. :)


Wydarzenia, podczas których możecie przybić mi piątkę:

(bardzo lubię przybijanie piątek:P)

  1. Czwartkowe Spotkania Social Media19 maja zapewne pojawię się na Social Media. Do tej pory zawsze oglądałam je na żywo z aplikacji Periscope, ale chciałabym w końcu móc uczestniczyć w nich fizycznie. :)
  2. Warszawskie Targi Książki – będę tam najprawdopodobniej 21 i 22 maja. Interesuje mnie kilka wykładów. Między inni Jacka Walkiewicza, o którym pisałam wam już tutaj. Zależy mi także na autorskim spotkaniu z Pauliną Mikułą z kanału MówiącInaczej oraz z autorem kryminałów Remigiuszem Mrozem. Dodatkowo świetna wiadomość dla blogerów: jeżeli zarejestrujecie się na stronie twojbilet24.pl, wchodzicie za darmo! ;)
  3. Zanox Fashion Expert Day 2016 – który odbędzie się 2 czerwca, również w Warszawie. Mimo, że nie jestem blogiem typowo modowym, moda nie jest mi obca. Stwierdziłam, że mogę wynieść kilka ciekawych rzeczy z tego wydarzenia. Przede wszystkim podczas prelekcji Mr Vintage oraz Styledigger będą opowiadać o zarabianiu na blogu, ale także będzie można dowiedzieć się jak zarabiać przez Instagram. Reszta to raczej już sama moda, makijaże i nauka robienia zdjęć! :)
  4. Łódź bloguje18 czerwca będzie mogli spotkać mnie na ul. Narutowicza 34. Jaka rodzima Łodzianka nie mogłoby mnie zabraknąć właśnie na tym spotkaniu. Nie wielu znam blogerów z Łodzi, dlatego tym chętniej zobaczę nowe, łódzkie, blogowe twarze. :)
  5. See Bloggers – oczywiście, jeżeli się dostanę to weekend 23-24 lipca spędzam w Gdyni! ;) To będzie mój pierwszy raz na tak ogromnym wydarzeniu! To tam będę mogła spotkać wszystkich tych, których namiętnie czytuję! ;)
  6. Blog Forum Gdańsk – kolejne duże spotkanie blogerskie, w którym chcę wziąć udział! ;) 24-25 września, też chętnie spędziłabym nad morzem! ;)
  7. VI Salon Ciekawej Książki – to łódzkie wydarzenie, które odbędzie się 18- 20 listopada. Jeszcze nie jest znany plan, ale na pewno pojawi się Katarzyna Bonda z nową powieścią „Lampiony”, w której jak przyznaje autorka, ważną rolę odgrywa miejsce akcji – miasto ŁÓDŹ! Na samą myśl już mam ciarki. :)

Jeżeli znacie jeszcze jakieś ciekawe wydarzenia w ten deseń, które mają się odbyć w tym roku, dajcie mi koniecznie znać! ;)

Czy wybieracie się na któreś z tych wydarzeń? A może właśnie coś was zaintrygowało? Na większość z nich trwają cały czas zapisy! Nic straconego. Oprócz Czwartków Social Media, Warszawskich Targów Książki, czy VI Salonu Ciekawej Książki, ponieważ na nie nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść. :)

Podobne posty, które pojawiły się na blogu:

Periscope – co to jest?

Łódź – miasto meneli

Speed dates

Poznaj mój podcast

„W głąb siebie” – Dagmara Sobczak

Przejdź do podcastu

Zostaw komentarz