Znacie mnie – nie byłabym sobą, gdybym nie zrelacjonowała blogowego wydarzenia, dodatkowo w moim kochanym mieście.


W tym roku zaczęłam uczęszczać na różne blogowe i branżowe spotkania. Póki przez pierwszy rok pisania na socjopatce, wystarczało mi dzielenie się z wami tym, co mam do powiedzenia – tak w tym roku, poszłam o krok dalej. Zaczęłam wychodzić ze swojej strefy komfortu i zapragnęłam was poznać.

To nie jest łatwe zadanie dla introwertyka – pójść w nieznane, do ludzi, którzy kilka razy w tygodniu oceniają Twoje teksty. A jak Cię nie znają, to ocenią Cię na spotkaniu. Tak, nie cierpię ludzkich ocen, chociaż wiem, że jest to nieuniknione.

I tak 18 czerwca pojawiłam się na Łódź Bloguje.

Łódź Bloguje II

O pierwszym spotkaniu w ogóle nie słyszałam, chociaż nawet gdybym słyszała pewnie nie skorzystałabym, ponieważ to były początki mojego blogowania. Teraz zresztą to i tak bez znaczenia.

Na Łódź Bloguje poznałam wiele osób (tak serio, nie podejrzewałam, że poznam aż tyle). Przede wszystkim jednak chciałabym podziękować: Adriannie (CzekoAda) i Dorocie (Witaj Słońce), z którymi w zasadzie byłyśmy przez to wydarzenie nierozłączne. Ale także organizatorce Monice (Prawaręka) oraz Anecie (Moje-pokoje), które miałam okazję poznać już wcześniej w realu i teraz spotkać ponownie. :)

Poznałam w końcu Madzię (Savethemagicmoments), którą znałam ze świata blogowego i jej grupy na FB oraz wielu, naprawdę wielu blogerów, o których nie słyszałam, a okazali się wspaniałymi ludźmi. :)

Nie mogłabym zapomnieć, także o spotkaniu, którego się nie spodziewałam. Otóż Łódzkie Kawiarnie, które mają także Kartę Kawosza (polecam!) wyciągnęli mnie z prelekcji, abyśmy poznali się na żywo. Było to bardzo miłe i cieszę się, że mogliśmy chwilę porozmawiać! :)

Każdemu z osobna dziękuję. :)

lodz bloguje

Prelekcje

Jeżeli chodzi o wykłady Wojciech Wawrzak powinien brać za nie grube hajsy. Ilość wiedzy i sposób w jaki ją przekazuje, zasługuje na wielki szacunek dla niego. Szczególnie przypadł mi do gustu jego drugi wykład, dotyczący blogów eksperckich. Co prawda namieszał mi w głowie (tutaj zdradzę wam tajemnicę: jestem w trakcie otwierania drugiej strony internetowej, dlatego teraz chwilowo mogę mieć dla was mniej czasu), ale może okazać się, że ze skutkiem pozytywnym. Zobaczymy. Trochę jestem zmieszana, bo dopiero co zaczęłam odpalać porządnie kanał na Youtube, a tu takie coś. Ale co mi tam, jak nie spróbuję, to się nie dowiem czy to ma sens. :)

Bardzo spodobał mi się także wykład Agnieszki Skupieńskiej, która opowiadała sporo o samodzielnym wydaniu książki i ta wiedza naprawdę wydała mi się cenna.

Nie byłam na wszystkich wykładach, ponieważ brałam udział w warsztatach Brand24, czego nie żałuję! Kiedyś miałam u nich podstawowe konto, ale nie przyłożyłam się do tego za dobrze. Teraz mam zamiar to zmienić, bo moja wiedza poszerzyła się w tym zakresie. Co prawda jeszcze nie usiadłam nad założeniem konta, ale to wszystko z braku czasu i już naprawdę nie mogę się doczekać, aż zacznę tam działać na poważnie.

prelekcje lodz bloguje

Co więcej?

Łódź Bloguje II odbywało się w restauracji Przerwa, w której nie miałam okazji być wcześniej, a jest naprawdę miło i smacznie. Było kilka małych niedociągnięć organizacyjnych, ale czy warto o tym pisać? Zawsze coś się zdarzy, a osoby, które organizowały to wydarzenie miały naprawdę sporo na głowie i trzeba wziąć pod uwagę, że jak na to, że wszystkim zajmowali się po godzinach swojej pracy – należy im się ogromny szacunek i podziękowanie za zorganizowanie tej imprezy. :)

Niestety nie udało mi się dotrzeć na after party mimo szczerych chęci.

Na pewno jednak pojawię się na tym wydarzeniu za rok! ;) A kto nie był ten gapa i niech żałuje! ;)

I do zobaczenia na See Bloggers za niecały miesiąc!

Kto się wybiera?:)


Podobne posty, które pojawiły się na blogu:

Zanox Fashion Expert Day 2016 – relacja 

Warszawskie Targi Książki – relacja

Wydarzenia podczas których możecie przybić mi piątkę

Poznaj mój podcast

„W głąb siebie” – Dagmara Sobczak

Przejdź do podcastu

Zostaw komentarz