Od samego początku wiedziałam, że praca nad magazynem dla blogerów będzie ode mnie wymagać nie tylko odwagi, ale i ciągłej nauki i ogromu pracy. I w ogóle się nie pomyliłam.


Dziś widzę, jak każdy dzień pracy nad magazynem, jest dla mnie nieustannym przekraczaniem strefy komfortu i ciągłą nauką.

Długie godziny spędzam na wyborze tematów dla Was. Dniami zastanawiam się, kogo tym razem zaprosić do współpracy. Rozmyślam nad formą treści, w jakiej dany temat warto przedstawić. Tworzę treści. Miliony razy je poprawiam, aby po mnie poprawiło je jeszcze kilka osób. Oprócz treści pojawiają się także zdjęcia mojego autorstwa, co jest dla mnie kolejnym wyzwaniem, bo jak wiecie, kocham fotografować, ale cały czas uczę się nowych, lepszych rozwiązań. Zresztą czym stała się dla mnie fotografia, pisałam Wam tutaj.

 

Magazyn dla Blogerów – z myślą o czytelnikach.

Tworzenie magazynu to dla mnie nowość. Zasięgamy opinii ekspertów w tej branży i jesteśmy z nimi w stałym kontakcie, ale wiecie… najważniejsze to słuchać swojego czytelnika. Osoby, która chłonie nasze treści. Dlatego tak często pytamy Was o opinię, oczekujemy konstruktywnej krytyki i chcemy posłuchać Waszych potrzeb.

To wszystko, o czym nam mówicie na forum czy w prywatnych wiadomościach, jest bodźcem do zmian na lepsze. Nie wszystko da się zrobić od ręki – na niektóre rzeczy potrzeba czasu, ale większość rzeczy jest wykonalnych.

Dlatego po wydaniu pierwszego numeru, od razu pojawił się pdf i dlatego w ramach drugiego numeru, będzie możliwość nabycia czasopisma w formie papierowej!

Wiemy, że wielu z Was bardzo chciało magazyn Blogostrefa. Jedyne takie czasopismo dla blogerów móc dotknąć i przekartkować. Teraz będzie taka możliwość. :)

Nie zawsze pojawiają się jednak głosy zadowolenia. Niestety, taki jest skutek, tego, że magazyn powstaje od podstaw na Waszych oczach. Ze względu na to, że macie realny wpływ na jego rozwój i zmiany, jakie w nim zachodzą – nie każdy będzie zadowolony, bo każdy ma inne zdanie i inne sugestie. Różnimy się. Każdy, od pierwszego polskiego czasopisma dla Blogerów, oczekuje czegoś zupełnie innego – właśnie to pokazała nam ankieta, którą kiedyś Wam podrzuciliśmy.

Nie da się dogodzić każdemu i nie aspirujemy do tego. Staramy się jednak wychodzić Wam naprzeciw i mam nadzieję, że jest to  widoczne. :)

 

Magazyn dla Blogerów – drugi numer!

Dziś jest ten dzień, w którym mogę Wam co nieco zdradzić! :)

W drugim numerze znajdziecie mój tekst dotyczący ustalania priorytetów. To bardzo istotna kwestia dla każdego blogera – niezależnie czy blogowanie to jego jedyna forma zarobku, czy tylko pasja. W końcu prawie każdy z nas zmaga się z nadmiarem zadań, a zarazem ograniczoną ilością czasu.

Ze względu na to, że często podejrzewacie mnie o to, że nie śpię, albo mam swojego klona, bo ogarniam tyle rzeczy naraz – postanowiłam napisać, jak to u mnie jest z tym ustalaniem priorytetów.

Do współpracy w drugim numerze zaprosiłam kilka osób, które sama cenię i z chęcią podglądam. Znajdziecie między innymi wywiad z Anią Ulanicką, która robi przepiękne zdjęcia, rozmowę z Mama-sama oraz tekst, który stworzyłam wspólnie z Kingą z Zaparzę Ci herbatę. Z każdej współpracy, jestem bardzo zadowolona i wierzę, że dzięki dziewczynom zainspirujecie się, a także dowiecie czegoś nowego w tematach, które poruszyłyśmy.

Kolejny raz współpracowałam z Magdą Bek, która jest niezastąpiona, jeżeli chodzi o programy i aplikacje przydatne dla blogera, a także znalazłam dla Was dwie ciekawe blogowe akcje, które hulają w blogosferze, ale może nie każdy o nich wie, a chciałby dołączyć. Pomogły mi w tym dwie blogerki, odpowiedzialne za całe zamieszanie, jakie stworzyły w blogosferze. :)

No i moda. Tym razem okraszona sporą ilością zdjęć, zrobionych specjalnie na potrzeby czasopisma. 

To wszystko i więcej znajdziecie w nadchodzącym drugim numerze magazynu dla Blogerów, który już teraz możecie nabyć w przedsprzedaży!

Nie jest to wygórowana kwota, a możliwości zakupu są różne (w pakiecie i bez), więc jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie!


Tutaj możecie zakupić magazyn dla blogerów w przedsprzedaży: Klik

Tutaj możecie poczytać, za darmo, artykuły z pierwszego numeru: Klik

Nasz fanpage: Klik

Nasz instagram: Klik


Zapraszam do śledzenia naszych społecznościówek, bo tam zdradzamy pierwsze informacje, szykujemy niespodzianki, a nawet konkursy. :)

Zdjęcie główne: Magdalena Mizera

 

Poznaj mój podcast

„W głąb siebie” – Dagmara Sobczak

Przejdź do podcastu

Zostaw komentarz