Już za tydzień! Wielka blogowa wymiana książkowa! Dołącz do nas! :)


Ci, którzy śledzą mojego fanpage już wiedzą, że 1 października rusza 2 edycja wielkiej wymiany książkowej PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ.

Przeczytaj & Podaj dalej

Akcja „Przeczytaj & Podaj dalej” to wspaniała inicjatywa zorganizowana przez Madzię z bloga SAVE THE MAGIC MOMENTS. Oprócz możliwości wymiany przeczytanych już książek, zrzesza ona pasjonatów czytania, poszerza blogowe horyzonty i wspomaga polskie czytelnictwo. Dlatego od początku wiedziałam, że muszę wziąć w niej udział. Dzięki pierwszej edycji udało mi się upolować kilka książkowych perełek i poznałam wiele nowych blogów!  Tym większą radością dla mnie było, kiedy Magda zaproponowała mi bycie współorganizatorem drugiej edycji. Nie zastanawiałam się ani chwili, ponieważ praca nad tak dobrym przedsięwzięciem, którego idea jest bardzo szczytna to czysta przyjemność i duma.

Wielka międzyblogowa wymiana książkowa to coś więcej niż dawanie książkom nowego życia. To ambitny cel, nowe znajomości i poczucie, że robimy coś dla innych – namawiając ich w ten sposób do oczyszczania swojej przestrzeni i poznania nowych pozycji literackich.

Swój udział zadeklarowało już ponad 50 blogerów! Możesz do nas dołączyć! Nie prowadzisz bloga? Nic straconego! Również możesz wziąć udział w wymianie!

wymiana ksiazkowa

Kilka zasad

  1. Przygotowujesz wpis o książkach, które chcesz wymienić na inne, podając tytuł książki, autora, jej stan i zdjęcie.
  2. Czytelników należy poinformować, że wpis powstał w ramach akcji PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ organizowanej przez SAVE THE MAGIC MOMENTS oraz SOCJOPATKA.PL.
  3. Swój wpis umieszczasz w linkowych party, które otwarte będą 1 października u mnie na blogu oraz u Magdy. Właśnie w tych dwóch miejscach zorganizowana będzie wielka wymiana książkowa. To właśnie tu będzie miejsce na wklejanie Twojego linka, linki pozostałych zaproszonych blogerów oraz tych, którzy zechcą dołączyć do akcji w trakcie jej trwania. W ten sposób będziemy mieli dostęp do wszystkich postów osób, które biorą udział w akcji.
  4. Czytelnicy którzy nie prowadzą bloga – informacje o książkach, które pragną wymienić, pozostawiają w komentarzach na blogach, gdzie upatrzą ciekawą dla siebie książkę. Dodatkowo proszeni będą o umieszczenie na Facebooku informacji: biorę udział w akcji #przeczytajipodajdalej2 organizowanym przez @savethemagicmoments oraz @socjopatka.pl, w którym to poście wymieniają własne pozycje z domowej biblioteczki. W ten sposób wstawiając hasha znajdziemy wszystkie książki i wszystkie osoby, które zechcą dołączyć. :)
  5. Na koniec akcji wszyscy chwalimy się na FB swoimi łupami (czyli zdjęcie + #przeczytajipodajdalej2 oraz otagowanie @savethemagicmoments i @socjopatka.pl).
  6. Akcja trwa od 1 do 7 października 2016 r.!

Jeżeli masz jakieś pytania, chcesz dołączyć, albo znasz kogoś, kto byłby zainteresowany wymianą – napisz do mnie, a wszystko Ci wyjaśnię. :)

W pierwszej edycji u Madzi wyglądało to tak. :)

Wszystkich chętnych zapraszam także na nasze wydarzenie na Facebooku, gdzie już dzielimy się spostrzeżeniami i informacjami odnośnie drugiej edycji. Znajdziecie też tam listę blogerów, którzy wezmą udział w zabawie. :)

To co, wchodzisz w to?:)

Poznaj mój podcast

„W głąb siebie” – Dagmara Sobczak

Przejdź do podcastu

Zostaw komentarz