IV edycja Wielkiej Wymiany Książkowej miała miejsce 1 października 2017.

Minęło już ponad dwa miesiące, a mi dopiero teraz zbiera się na podsumowanie – no tak czasem bywa. :)


Kto uczestniczył w którejkolwiek edycji Wielkiej Wymiany Książkowej, ten wie, jakie to jest istne szaleństwo. Żadne słowa nie oddają tego, co dzieje się przez pierwszych kilka dni wymiany.

Oczywiście, można zaangażować się całym sobą (jak to robię ja) i polować z zębiskami na wierzchu na co lepsze kąski, ale można też na spokojnie buszować sobie między uczestnikami i w rytmie slow szukać interesujących pozycji. Wedle uznania.

 

Podsumowanie IV edycji Wielkiej Wymiany Książkowej

W tej edycji udało mi się wymienić 13 pozycji. Byłam nieco bardziej wybredna, niż w poprzednich wymianach, bo wiedziałam, czego chce. Z drugiej jednak strony było naprawdę wiele książek, które chciałam przeczytać (spektrum zainteresowań mam bardzo szerokie), więc było z czego wybierać. :)

Na głównym zdjęciu możecie zobaczyć, jakie to są zdobycze.

Niezmiernie się cieszę, że w tej edycji, podobnie jak w drugiej, mogłam pomóc Madzi w organizacji. To dla mnie ogromny zaszczyt i ważna rola, którą traktuję bardzo poważnie. Tym bardziej cieszę się, że Madzia zaproponowała mi stały „etat” na stanowisku współorganizatora i teraz razem możemy przygotowywać dla Was kolejne wymiany. 

Najbliższa wymiana, czyli 5 edycja będzie miała miejsce w kwietniu, ale już teraz polecam zbierać książki, które chcecie wymienić, bo czas leci nieubłaganie.

Do akcji z edycji na edycję dołącza coraz więcej osób, nie tylko blogerów, ale i osób prywatnych – co baardzo nas cieszy i mamy nadzieję, że w kolejnej edycji będzie nas jeszcze więcej. :) Dużym sukcesem jest także to, że mamy bardzo pozytywny feedback od uczestników. Cieszy nas to niezmiernie, bo dokładamy wszelkich starań, aby każdy był zadowolony, a w razie jakichkolwiek problemów, może się do nas zgłosić.

 

Podziękowania

Ogromną rolę tym razem w całym przedsięwzięciu miało Wydawnictwo Prószyński i S-ka, które ufundowało 5 książek na poboczne konkursy w ramach Wielkiej Wymiany Książkowej, które już dawno trafiły do swoich nowych właścicieli. Dziękujemy Wydawnictwu i możemy Was zapewnić, że w kolejnej edycji, będą kolejne niespodzianki. :)

Duże podziękowania należą się także Kasi, która przygotowała piękny plakat, który przed Wymianą i w jej trakcie krążył po całym Internecie. Dziękujemy Kasiu za Twoje wsparcie!

Chciałabym też serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom. Bez Was nie byłoby tej wymiany, tylu wspaniałych książek i uśmiechów na ustach, kiedy w drzwiach pojawiał się listonosz.

Wielkie dzięki, także dla osób, które w wymianie udziały (z jakichś względów) nie wzięły, ale podały dalej informację o niej. To także dużo dla nas znaczy.

No i na koniec chciałam podziękować Madzi, za to, że dwa razy do roku organizuje taką świetną akcję zrzeszającą czytelników książek, budującą wzajemne relacje między uczestnikami i zachęcającą do czytania. Dziękuję także za Twoje zaufanie, jakim mnie obdarzyłaś. Mam nadzieję, że Cię nie zawiodę. :)


To co, widzimy się w kwietniu?

 

Poznaj mój podcast

„W głąb siebie” – Dagmara Sobczak

Przejdź do podcastu

Zostaw komentarz