W zależności od punktu widzenia, można powiedzieć, że jestem świeżo upieczoną mężatką (dopiero 10 miesięcy), bądź najświeższe emocje i początki mam już dawno za sobą (aż 10 miesięcy).

Każda kobieta marzy, aby jej ślub był wyjątkowy. Wyjątkowy, w sposób wyjątkowy dla jej wyjątkowości. Dlatego dla każdej z nas będzie to oznaczało zupełnie coś innego. Każda z nas będzie poszukiwać zupełnie innych inspiracji i innej stylistyki. Jedno jednak będzie niezmienne. Chcemy otoczyć się zaufanymi osobami.

Od „naszego” dnia minął już prawie rok, a za mną chodzi cały czas poczucie niedokończonej sprawy. Sprawy, którą zamknę właśnie dziś, bo lepiej późno, niż wcale.

Idealny dzień

11 października był dniem szczególnym, ale i perfekcyjnym. Nawet gdybym mogła, nic bym w nim nie zmieniła.

Samo się to jednak nie stało. Do idealności tego dnia przyczyniło się wiele osób i firm, którym muszę w tym miejscu podziękować. Ludzi godnych polecenia z ręką na sercu. Ludzi, którzy sprawili, że uśmiech nie schodził nam przez cały dzień z twarzy.

To ważne. Przede wszystkim dla mnie i dla mojego męża. Ale myślę też, że dla wszystkich osób poszukujących profesjonalnych i zaufanych ludzi.

Dlatego więc, pora na małe przedstawienie.

Orkiestra

Dziękujemy 4-osobowemu zespołowi Crazy Dance za zabawianie naszych gości przez niezmała całą noc.

Za granie hitów z lat 60, 70, 90-tych, nowości, disco-polo i dużo rocka. Dzięki czemu każdy z obecnych był zadowolony i znalazł w szerokim repertuarze coś dla siebie. Dziękujemy za wspaniałe solówki skrzypcowe i za nieschodzący uśmiech z Waszych twarzy, który udzielał się wszystkim. Dzięki Wam nasi goście podchodzi do nas podczas wesela wychwalając nasz wybór kapeli w niebiosy.

Widać u Was profesjonalizm, znajomość rzeczy i umiejętność dopasowania się do gości. To naprawdę się ceni.

Jeżeli macie ochotę zapoznać się z tym zespołem, zapraszam na ich stronę tutaj.

W tym miejscu za to można ich posłuchać: Kliknij mnie.

Biały pałac

Sala weselna usytuowana w Niesięcinie to najpiękniejsza sala jaką znalazłam w okolicy Łodzi. Śmiem nawet twierdzić, że to jedna z piękniejszych jakie świat widział ;P.

Obok tego, że najpiękniejsza to do tego ze świetnym, konkretnym menadżerem z którym wszystko jest do załatwienia. Uwielbiam takich ludzi, którzy są jak ciche anioły. Niby nie istnieją, ale cały czas gdzieś w kącie czuwają, by wszystko było dobrze. Inne menu dla wegetarian, zachcianki pary młodej, dobór indywidualnej stylistyki sali i dekoracji (mimo, że w cenie), rozstawienie stołów dokładnie według życzenia pary młodej. Generalnie wszystko do wykonania. Do tego profesjonalna obsługa, która zawsze wie czego aktualnie potrzebujesz.

 Jednym słowem miejsce, którego nie zamieniłabym na żadne inne i mogę je z czystym sumieniem polecić każdemu.

Tutaj możecie obejrzeć ofertę oraz zdjęcia tego przecudownego miejsca.

Fotografia&video

Profesjonalizm, dokładność, skrupulatność, powiew młodości i świeżości to wszystko zawiera się w nazwie ViDizzi.

Młode małżeństwo robiące to co kocha+ humor = przepis na sukces. Dziękujemy za wykończenie nas podczas kręcenia teledysku, jak i na sesji zdjęciowej! ;)

Nie ma co opisywać, po prostu zobaczcie teledysk nakręcony przez nich. W roli głównej socjopatka, ze swoim mężem:

https://www.youtube.com/watch?v=t6NsuWfRV50

Wiem, że już czujecie się zachęceni, więc zapraszam na ich stronę. 

Gdyby nie Ci wszyscy zaangażowani ludzie, ten dzień (oraz pamiątki, które nam po nim pozostały) nie byłby taki piękny!

Więc jeśli nadal nie wiecie jaką salę weselną wybrać, gdzie znaleźć dobrych fotografów oraz która orkiestra weselna gra najlepszą muzykę to zachęcam do skorzystania z oferty ludzi, którzy sprawili, że nasze wesele było niezapomniane.

Jeszcze raz, dzięki!

Poznaj mój podcast

„W głąb siebie” – Dagmara Sobczak

Przejdź do podcastu

Zostaw komentarz