Rozpoczynamy VII edycję Wielkiej Wymiany Książkowej “Przeczytaj i podaj dalej”. 🙂


Wielka Wymiana Książkowa to akcja, której celem jest szerzenie czytelnictwa i dawanie drugiego życia książkom. Więcej o akcji i o tym, dlaczego warto brać w niej udział: tutaj.

Książek nie sprzedajemy. Jedyne koszty, jakie uczestnicy ponoszą to ewentualne koszty wysyłki (zawsze można się spotkać i przekazać sobie książki osobiście, jeżeli jest to możliwe).


Zasady są banalnie proste:

Akcja trwa od 07 do 14 kwietnia 2019 roku. W zabawie może wziąć udział każdy.

 

GDZIE ODBYWA SIĘ WYMIANA?

1.Tutaj na blogu Socjopatka.pl

2. Na blogu Madzi – Save the magic moments

3. Na instagramie pod hasztagiem #przeczytajipodajdalej7

4. Na facebooku – w specjalnie utworzonym wydarzeniu

 

JAK MOŻESZ WZIĄĆ UDZIAŁ JEŚLI NIE JESTEŚ BLOGEREM?

1. Jeżeli nie jesteś blogerem poniżej w komentarzu zostaw swoją listę książek, które wystawiasz do wymiany. To samo zrób u Madzi. Fajnie jak zamieścisz też zdjęcia książek.

2. Na dole pod tym wpisem znajduje się LINKOWE PARTY tj. przekierowanie do wszystkich blogerów, którzy biorą udział w Wymianie i z którymi możesz wymieniać się książkami.  Zajrzyj do nich. 

3. Pamiętaj by zostawić komentarz u mnie i Madzi (nawet jeśli nie chcesz się konkretnie z nami wymieniać). Właśnie to nas zaglądają WSZYSCY UCZESTNICY. Przejrzyj również pozostałe komentarze – znajdziesz tam propozycje osób prywatnych!

4. Możesz wstawić post na tablicy wydarzenia na Facebooku  lub na Instagramie (pamiętaj by post oznaczyć hashtagiem  #przeczytajipodajdalej7 oraz otagować @savethemagicmoments i @socjopatka.pl).

JESTEŚ BLOGEREM?

  • Na swoim blogu wstaw wpis, podając informację o tym, jakie książki masz na wymianę zaznaczając, w jakim są stanie (bardzo dobry, dobry, średni). Super, jeżeli dodasz zdjęcia książek.
  • Napisz dla swoich czytelników, na czym polega akcja.
  • W publikacji możesz wykorzystać grafiki przygotowane specjalnie na tą okazję przez Kasię z http://yummymummyideas.blogspot.com/
  • Będziemy wdzięczne za podawanie informacji o organizatorkach oraz twórczyni grafiki wraz z klikalnymi odnośnikami do naszych stron! :) 
  • Link do swojej publikacji umieść w dwóch miejscach: w linkowym party dostępnym poniżej pod tym wpisem oraz u Madzi.
Jeżeli dojdzie do wymiany – szczegóły ustalacie na priv. Przesyłki muszą zostać przekazane osobiście, albo wysłane z potwierdzeniem nadania.


W tej edycji mamy kilkoro patronów, którzy przygotowali dla Was poboczne konkursy! Konkursy będą odbywały się na FP i na IG zarówno moim, jak i Madzi. Śledźcie! 🙂

Oto nasi patroni:

Wielka Wymiana Książkowa VII edycja – moje książki1. Andrew O’Hagan „Rozważania psa Mafa i jego przyjaciółki Marilyn Monroe”. Powieść pełna znanych postaci i ich psów. Pełna ciekawych spostrzeżeń panorama artystycznego i intelektualnego życia Ameryki początku lat 60. XX wieku. Stan: DOBRY.

2. Agata Komorowska „Optymizm mimo wszystko. Porcja optymizmu na każda okazję”. Inspiracyjna i motywacyjna książka, pełna historii pokazujących, że w trudnościach życia codziennego da się odnaleźć optymizm. Stan: DOBRY (na dole okładki po prawo lekki zgięcie, (uszkodzenie już w transporcie do mnie. Widoczne na zdjęciu wklęśnięcie). WYMIENIONE Z PAULA MAGDI NA IG

3. Alistair Maclean „Na południe od Jawy” . Powieść o ucieczce grupy Anglików z oblężonego Singapuru podczas II wojny światowej. Stan: STan dobry, ale widać ślady użytkowania, wydanie z 1990 zł.

4. Izabela Krejca-Pawski „Elastyczne zarządzanie czasem”. Nie masz na nic czasu? Ten poradnik pokaże Ci jak efektywnie i sprawnie organizować czas pracy. STan bardzo dobry.  WYMIENIONE NA IG Z sara.booklover5. Jolanta Wrońska „Fanaberie”. Powieść dla kobiet biznesowo-uczuciowa. Stan: Idealny. WYMIENIONA

6. F. Miralles i C. Santos „Najlepsze miejsce na świecie jest właśnie tutaj”. Powieść, która pokazuje jak nauczyć się dostrzegać piękne momenty w codziennym życiu. Stan: bardzo dobry. Egzemplarz recenzencki. WYMIENIONE Z MAKEHAPPYLIFE

7. A. Dilvar „Niewolnik. Jak przebudziłem się do życia”. Książka dostarcza odpowiedzi na pytania o wieczność oraz pozwala zastanowić się nad tym, czy obraliśmy dobry kierunek w swoim życiu. Stan: Dobry. Na górze leciutko nadszarpnięta okładka. WYMIENIONA8. L. Kaaberbol i A. Friis „Niewidzialny morderca”. Porywająca intryga, niebezpieczna epidemia, spisek na skalę światową i tajemnicze pozostałości po Armii Czerwonej. Książka trzymająca w napięciu. Stan: DOBRY. WYMIENIONE NA IG

9. C. Hofmann „Biała masajka”. O Europejce, która zakochała się w masajskim wojowniku. W Kenii dotarła do swoich granic fizycznych i psychicznych. Wersja kieszonkowa. Stan: dobry. Okładka na dole i dwie pierwsze strony (bez tekstu) lekko nadgryzione.

10. K. Slaughter „Niewierny”. Jeden z thrillerów bardzo cenionego pisarza. Stan: Dobry. WYMIENIONE Z NAIWNIARA

11. N. Abdi „Łzy na piasku”. Wypędzona z ojczyzny, okaleczona, próbuje odnaleźć szczęście w Europie. Stan: Dobry. Na dole lekko uszkodzona okładka. Widoczne na zdjęciu.12. Cała trylogia Millenium: „Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet”, „Dziewczyna, która igrała z ogniem”, „Zamek z piasku, który runął”. Specjalne wydanie. Stan: Dobry.13. C. Lackberg „Syrenka”. W Fjällbace w tajemniczych okolicznościach ginie mężczyzna. Cztery miesiące później przypadkowy spacerowicz natrafia na jego zwłoki w skutym lodem jeziorze. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy znajomy zmarłego, pisarz Christian Thydell, zaczyna dostawać anonimowe pogróżki. Wydanie specjalne. Stan: Bardzo dobry

14. M. Hjorth i H. Rosenfeldt „Uczeń”. W Sztokholmie dochodzi do serii brutalnych morderstw, których ofiarami są kobiety. Śledztwo prowadzone przez zespół pod wodzą Torkela Höglunda nie posuwa się naprzód. Morderstwa w najdrobniejszych szczegółach przypominają zbrodnie popełnione przez Edwarda Hinde, seryjnego mordercę, którego Sebastian Bergman pomógł aresztować piętnaście lat temu. Hinde jednak nadal odsiaduje wyrok. Policja jest przekonana, że ma do czynienia z naśladowcą. Wydanie specjalne. Stan: Bardzo dobry WYMIENIONE Z Paulina Korek na FB15. M. Pisuk „Jesteś Bogiem”. Historia Paktofoniki. Stan: Bardzo dobry.

16. F. Schatzing „Odwet Oceanu”. Thriller ekologiczny. Stan: Bardzo dobry.  wymienione z books.are.my.lajf

17. L. Jewell „Kiedy Ciebie nie ma” Thriller o zaginionej dziewczynce. Stan: Idealny. WYMIENIONE Z KAMILĄ Z UWAŻNIEJ18. C. Lackberg „Kaznodzieja”. Patrik Hedström i jego koledzy z komisariatu w Tanumshede stają przed skomplikowaną zagadką. Próbują odkryć, jaki związek może mieć morderstwo młodej kobiety, której zwłoki odnaleziono w Wąwozie Królewskim, ze sprawą zaginięcia dwóch dziewczyn przed dwudziestu pięciu laty. Prawda okazuje się okrutniejsza, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Wydanie specjalne. Stan: Bardzo dobry WYMIENIONE NA IG19. James Baldwin „Gdyby ulica Beale umiała mówić”. Historia o niesprawiedliwości, miłości ponad wszystko, zahaczająca także o  dyskryminację czarnoskórych. Poruszająca! Stan: Idealny. WYMIENIONE Z USMIECHWOCZACH

 

Zapraszam do wymiany :)

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter

Poznaj mój podcast

„W głąb siebie” – Dagmara Sobczak

Przejdź do podcastu

Zostaw komentarz