Jeżeli marzysz o własnym sklepie, blogu, czy stronie internetowej, na której mógłbyś podzielić się własną pasją, ale uważasz, że stworzenie takiej strony jest bardzo trudne, albo bardzo drogie – ten wpis jest dla Ciebie! 

Przychodzę do Ciebie z Zyro – kreatorem stron internetowych, który jest łatwy w obsłudze, w przystępnej cenie, a także daje Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli postanowisz zrezygnować.

Brzmi fajnie? :)


Osobiście pare stron w swoim życiu postawiłam. I choć nie jest to najtrudniejsza rzecz na świecie, jeżeli się na tym nie znasz, faktycznie może być Ci początkowo trudno. Trzeba zdobyć wiedzę o paru istotnych kwestiach i poświęcić na to swój czas. Mimo tego, że pewne strony powstały z moich rąk, po czasie zdecydowałam się takie zadania zlecać. Ale kiedy ja to robiłam, nie było jeszcze takiego narzędzia jak Zyro. Przetestowałam je i z czystym sumieniem mogę powiedzieć… warto!Skorzystaj z ograniczonej czasowo oferty Zyro! Kliknij  link, aby uzyskać ekskluzywną zniżkę (plan Website za jedyne 99 zł brutto / rok) + 3 miesiące GRATIS. Oferta jest limitowana czasowo! Następna taka okazja nie pojawi się szybko.Strona internetowa w kilka minut

Żyjemy w czasach, w których internet jest nieodłączną częścią naszego życia. Co ciekawe coraz więcej osób decyduje się na założenie swojej własnej strony internetowej. Dlaczego?

Po pierwsze, to jedyne miejsce w sieci, które może być całkowicie Twoje i masz na nie całkowity wpływ. Wykupując swoją domenę, stajesz się jej właścicielem. Prowadząc swoje media społecznościowe, w każdym momencie możesz je stracić – poprzez naruszenie regulaminu, czy po prostu aplikacja zostanie kiedyś sprzedana, czy usunięta. Wszystko jest możliwe, a w takiej sytuacji Ty wtedy zostajesz z niczym.

Po drugie, niezależnie czy zarabiasz przez internet czy nie, strona internetowa może Ci się przydać. To oczywiście może być sklep online, ale to może być także strona z Twoim portfolio, blog, w którym dzielisz się swoją wiedzą, kurs online, czy landing page, na którym przedstawiasz warunki potencjalnej współpracy z Tobą. Strona internetowa to ciekawy sposób na przedstawienie swojej osoby chociażby przyszłemu pracodawcy. :)

Teraz z Zyro taką stronę możesz postawić szybko i w łatwy sposób.

 

Zyro – stwórz stronę internetową od podstaw

Zyro to narzędzie do tworzenia stron internetowych, które pozwala stworzyć stronę www lub e-sklep w mniej niż godzinę, nawet jeśli nie masz doświadczenia. Większość elementów tworzenia strony, od układu po styl projektowania, odbywa się automatycznie podczas korzystania z kreatora stron.

Gdybym dzisiaj miała stworzyć stronę, sklep czy prosty landing page, nie zastanawiałabym się, ani chwili, tylko właśnie skorzystała z takiego kreatora. Dzięki prostej edycji na zasadzie „przeciągnij i upuść” oraz setkom gotowych szablonów możesz samodzielnie stworzyć stronę internetową w dosłownie kilka minut!

To co również istotne, strony stworzone poprzez kreator Zyro ładują się bardzo szybko. A to ma znaczenie, ponieważ z jednej strony zwiększa to sprzedaż (nikt przecież nie lubi czekać, aż strona W KOŃCU się załaduje) oraz pomaga poprawić pozycję w wyszukiwarkach (SEO przede wszystkim!).

Czego jeszcze potrzebuje każdy kto tworzy swoją stronę? Kogoś, kto w razie czego będzie służył pomocą. Obsługa klienta 24/7 to w Zyro standard. Do tego rozmawiasz nie z botami, a z prawdziwymi ludźmi, którzy zawsze chętnie Ci pomogą. Obsługa jest w języku polskim!

To o czym wspomniałam na początku: cena. Zyro to przystępna cenowo opcja na rynku. Wybierając kreator stron Zyro, możesz zaoszczędzić kilkaset złotych rocznie! Im dłuższy plan kupujesz tym mniej płacisz! A przy okazji rozpoczynając z nimi współpracę nic nie ryzykujesz, bo masz 30 dni na rezygnację i zwrot całych kosztów! Zyro to także idealne wsparcie dla małych i początkujących biznesów!Nie ma co się zastanawiać!

Stwórz stronę internetową teraz! Zyro ma dla Ciebie MEGA ofertę! Kup plan strony internetowej za jedyne 99 zł brutto rocznie i otrzymaj 3 miesiące dodatkowe GRATIS. Teraz Ty też możesz mieć możliwość posiadania strony www. Kliknij ten link .Wybierając kreatora stron Zyro, możesz oszczędzić kilkaset złotych rocznie!Materiał sponsorowany Zyro.com

Poznaj mój podcast

„W głąb siebie” – Dagmara Sobczak

Przejdź do podcastu