Pamiętacie mój pierwszy wpis z  marką Gallerix, w którym pokazywałam metamorfozę salonu? Pojawiły się wtedy zupełnie inne, nowe plakaty, ale także zmienialiśmy blat na stoliku.

Plakaty, które wtedy sobie wybraliśmy, były w dość mroźnym, surowym, skandynawskim stylu – uwielbiam!


Ze względu na to, że jednak wiosna już zapukała do naszych drzwi, postanowiliśmy z marką Gallerix pokazać Wam nową galerię ścienną z plakatami bardziej wiosennymi. Napis #exhale został, ramki zostały, zmieniłam jedynie plakaty – a zmiana wyczuwalna!


Galeria ścienna z Gallerix przed wiosenną przemianą:


 

Galeria ścienna z Gallerix

To za co uwielbiam stronę Gallerix – ich podstrona z galerią obrazów bardzo inspiruje do nietypowych połączeń. Kiedy szukałam plakatów do naszego salonu, miałam wiele wątpliwości: czy pewne kolory będą ze sobą dobrze współgrać, czy użycie plakatu z motywem księżycowym, będzie pasowało do zdjęć natury? Zawsze kiedy pojawiały się takie wątpliwości, wchodziłam na podstronę galerii obrazów i szukałam rozwiązań, jakie proponuje Gallerix. Dzięki temu miałam większą pewność, że to co wybrałam, sprawdzi się na jednej ścianie obok siebie. :)

Co tym razem wybrałam?

Plakat z lawendą, który uważam za jeden z najpiękniejszych, jakie mamy! Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciu!

Wiosenne góry ze strumykiem, mój mąż jest ogromnym fanem gór (ja osobiście cały czas przełamuje w tym temacie swoje lęki i obawy), więc taki motyw, siłą rzeczy, musiał pojawić się w naszej galerii.

Łódka w kwiatach – tutaj przekonały nas te kwiaty! Czy jest coś, co bardziej kojarzy się z wiosną niż kwitnące kwiaty?

Las z piękną lazurową wodą, o którą nieco martwiłam się, czy nie będzie za bardzo odbiegać kolorystycznie od reszty plakatów, ale wręcz odwrotnie! Nadała całej galerii charakteru i różnorodności.

Pociąg w górach – to mąż pierwszy zwrócił na niego uwagę, i słusznie! Nadaje lekkości całej galerii i osobiście jest dla mnie symbolem życiowej podróży.

I na koniec mój wybór: nie natura, a grafika z księżycem. Mówiła do mnie! Mimo początkowych obaw czy odnajdzie się w otoczeniu natury, koniec końców mi osobiście podoba się, że pojawiło się coś innego.

plakaty na ścianie

Metamorfoza ściany w salonie

Tak nie wiele potrzeba, by uzyskać nowy efekt i poczuć się w dawnym mieszkaniu, jak w nowej przestrzeni. Na stronę Gallerix znajdziecie nie tylko piękne plakaty z motywem natury, ale także sztukę, fotografie, grafiki, zwierzęta, plakaty idealne do kuchni i pokojów dla dzieci. Oprócz plakatów w ofercie Gallerix znajdują się także ramki.

Dzięki czemu już w jednym miejscu możecie stworzyć swoją galerię ścienną w całości. :)

Mała zmiana, a cieszy! :)


NIESPODZIANKA!

Mam dla Was kod rabatowy -30% na wszystkie plakaty ! Wystarczy w koszyku zakupowym wpisać kod Sobczak30 :) Kod ważny jest do 16 marca 2022 roku.


Wpis powstał we współpracy z Gallerix

 

Poznaj mój podcast

„W głąb siebie” – Dagmara Sobczak

Przejdź do podcastu